Aktualności

Szkolenia dla firm prowadzone w 2019 roku!

W 2019 r. przeprowadziłem do dnia 01 października kilkanaście szkoleń zamkniętych dla firm. Były to szkolenia jednodniowe, dwudniowe, trzydniowe a nawet dziewięciodniowe. Zauważyłem tendencję, że firmy chcą odchodzić od usług agencji celnych. Chcą dokonywać zgłoszeń celnych samodzielnie. Widać ogromne zaangażowanie kursantów i prawdziwą chęć zdobycia nowej wiedzy. Do końca roku pozostały mi dwa szkolenia zamknięte. Muszę stwierdzić, że na następny rok mam już zakontraktowane dwa szkolenia zamknięte. Ograniczy to nabór na szkolenia otwarte.

image

Warsztaty “Prawo celne- taryfikacja.” Warszawa 24, 25 lutego 2018 r.

W dniach 24,25 lutego 2018 r. przeprowadziłem warsztaty z prawa celnego poświęcone taryfikacji dla pracowników jednej z dużych firm kurierskich w naszym kraju. Zajęcia były bardzo udane. Tak zostały ocenione zajęcia przez uczestników szkolenia jak również kadrę zarządzającą firmą. Wymiana zdań cechowała te zajęcia. Każdy brał w nich czynny udział. Za te zajęcia ja również Państwu dziękuję.

image

Unikalne szkolenie – zakończone 2017.06.23.

Na zlecenie firmy z Warszawy zostało opracowane szkolenie unikalne na naszym rynku. Tytuł: “Procedury specjalne, wypełnianie wniosków o pozwolenie na procedury specjalne”. Ten typ szkolenia opracowany został wyłącznie dla firm. Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy: advice@advice.waw.pl

Tym razem jednodniowe szkolenie w Poznaniu – 2016.11.25.

W tym tygodniu uzgodniłem przeprowadzenie jednodniowego szkolenia dla firmy spedycyjnej z Poznania. Szkolenie rozpocznie się 25 listopada b.r. o godz. 10.00 i trwać będzie do 18.00. Ze względu na zachowanie klauzuli poufności więcej szczegółów nie mogę podać.

Kurs w Krakowie zakończony 2016.10.09

W niedzielę 9 października b.r. zakończyłem kurs w Krakowie. Słuchaczami byli bardzo młodzi ludzie, kadra zarządzająca jednej z większych firm w tym regionie. Kurs został oceniony przez kursantów pod względem przekazywanych treści bardzo wysoko. Na maksymalną ocenę 10 został oceniony na 9,5. Na życzenie kurs został rozszerzony o wiele tematów, które nie wchodzą w skład kursu dla agentów celnych. Atmosfera podczas zajęć była bardzo miła. Życzę powodzenia w pracy i stosowania tych zasad których nauczałem.

Udane seminarium 2016.08.09

Seminarium odbyło się we wtorek 09 sierpnia 2016 r. dla grupy ostatecznie 13 osób. Moje zdziwienie wzbudził fakt, że uczestnikami seminarium były bardzo młode osoby. Czas upłynął tak szybko, że chyba nikt się nie nudził. Myślę, że przekazałem mnóstwo wiedzy tak potrzebnej w tym trudnym temacie, stosowania reguł preferencyjnego pochodzenia i jego dokumentowania. Uważam seminarium za bardzo udane. Jak oceniają go słuchacze okaże się po owocach ich pracy.

Warszawa, 2016.06.28

Kilka tygodni temu zwróciła się do mnie firma z zapytaniem czy nie przeprowadziłbym zajęć z tematyki “Zarządzanie pochodzeniem towarów”.
Czytaj więcej