Adres firmy

ul. Waryńskiego 26, lok. 18
00-650 Warszawa

Interesanci przyjmowani są po wcześniejszej awizacji telefonicznej

Telefon

502 592 214

(0-22) 622 33 90

Infolinia

502 592 214

Czynna w godzinach:
8:30 – 18:00

E-mail

advice@advice.waw.pl

O Firmie

Firma ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA zajmuje się prowadzeniem kursów dotyczących cła jak również szkoleń dotyczących branży TSL (Transport Spedycja Logistyka). Działalność związaną z tą tematyką prowadzę od 1993 roku. Zaczynałem jako prowadzący firmę ADVISER od organizacji i prowadzenia szkoleń agentów celnych. Dzisiaj już w firmie ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA jestem twórcą najskuteczniejszej metody nauczania przepisów celnych związanych z obrotem towarowym z zagranicą. Ta „uniwersalna metoda nauczania” zagwarantowała moim kursantom najwyższą zdawalność na egzaminie państwowym. Okazała się najskuteczniejsza. W chwili obecnej egzaminów już nie ma. Zainteresowanie jednak kursem nie słabnie, dlatego jest on ciągle unowocześniany i wzbogacany np. o specjalnie opracowane zadania praktyczne, które są odzwierciedleniem codziennych spraw jakie spotyka w pracy agent celny czy też specjalista d/s celnych. Uczestnikami moich kursów są nie tylko osoby zaczynające naukę od zera, ale również już pracujące w zawodzie. Od początku istnienia firmy ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA przeszkoliłem tysiące osób w tym zawodzie. Sam jestem czynnym agentem celnym. Jestem w stanie pomóc i rozwiązać każdy problem związany z cłem.

Jak już wspomniałem dzisiejszy kurs agentów celnych uległ zmianie i dopasowany jest bardziej do realiów życia zawodowego agenta celnego jego codziennej pracy i rozwiązywania problemów związanych z wykonywaniem tych obowiązków. Jest to praca wyjątkowa, bardzo odpowiedzialna, wymagająca dokładności, sumienności, uczciwości, wszechstronnej wiedzy, ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji i zdobywania nowych umiejętności. Tym wyzwaniom wychodzi naprzeciw organizowane szkolenie.

Obecnie kurs agentów celnych = specjalista d/s celnych prowadzony jest według nowego porządku prawnego obowiązującego w Unii Europejskiej od 01 maja 2016 roku.

Szkolenie to cechuje zastosowanie zupełnie innej metody nauczania. Metoda ta oparta jest tworzeniu map zagadnień t.j. na przedstawianiu wykładanych treści prawnych przy pomocy licznych schematów, wykresów, rysunków, przykładów. Dzięki jej zastosowaniu wykładane przepisy prawa stają się bardziej zrozumiałe i są łatwiejsze w zapamiętywaniu.

Oprócz kształcenia w zawodzie agenta celnego zajmuję się również kształceniem w zawodach spedytora i logistyka według nowej formuły egzaminów zawodowych. Zajęcia na tych kursach cechuje nowatorskie podejście do trudnych zagadnień oraz rozwiązywanie skomplikowanych codziennych problemów zawodowych.

Zajmuje się szkoleniem nie tylko osób indywidualnych ale również kadr menedżerskich wielkich korporacji i firm consultingowych. Prowadzę szkolenia zarówno otwarte jak również zamknięte wyłącznie dla pracowników poszczególnych firm. Zajęcia te trwają zarówno kilka tygodni jak również w ofercie znajdują się seminaria, warsztaty biznesowe jednodniowe lub dwudniowe.

Dane firmy: ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA możecie Państwo sprawdzić w CEIDG.

Numer konta

ADVICE ANDRZEJ WĄSIK KANCELARIA CELNA
ul. Waryńskiego 26, lok. 18
00-650 Warszawa

ING BANK ŚLĄSKI S.A.
nr 75 1050 1038 1000 0092 2148 9561

z dopiskiem „wpłata za kurs … w … (proszę podać nazwę miasta)”

REGON:017437844 NIP:526 121 41 51

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W WARSZAWIE
WPIS DO REJESTRU INSTYTUCJI SZKOLENIOWYCH pod numerem ewidencyjnym – 2.14/00253/2005